Opis nieruchomości
Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w Katowicach ul. Bażantów 22
Oferujemy do wynajęcia miejsce postojowe w Katowicach przy ul. Bażantów 22 w nowej inwestycji Murapolu.
Miejsce o powierzchni 16m² znajduje się w podziemnej hali garażowej na poziomie -1. Hala zamykana bramą sterowaną elektrycznie, od wewnątrz przy windzie drzwi wejściowe antywłamaniowe do hali zamykane na klucz.
Niewielkim nakładem finansowym poprawisz jakość życia. Twój samochód odtąd nie będzie narażony na różne warunki pogodowe, duże różnice temperatur, mróz, śnieg, grad, ostre słońce. Będziesz mógł zaoszczędzić czas i zapomnieć o problemach z porannym uruchomieniem samochodu i odśnieżaniem.
Istnieje możliwość wynajęcia drugiego, przylegającego miejsca o podobnym metrażu.
Lokalizacja bardzo dogodna komunikacyjnie. Możliwy wygodny dojazd do trasy S-86 (kierunek Warszawa- Bielsko Biała), S-81 (kierunek Wisła), oraz bliskość Autostrad A4 i A1, Drogowej Trasy Średnicowej i Wschodniej Obwodnicy GOP S1
Zapraszam do wpółpracy
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.