Opis nieruchomości
DO WYNAJĘCIA DZIAŁKA INWESTYCYJNA POŁOŻONA PRZY TRASIE DK94 W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH PRZY UL. KRUPANKA / ZACHODNIA.
800 m do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, 8 km do centrum Katowic.
Doskonałe miejsce na budowę stacji benzynowej (wstępny projekt), sklepu, hostelu lub centrum sportowego lub hal magazynowych.
W sąsiedztwie wypożyczalnia maszyn budowlanych, zakład produkcyjny Johnson&Johnson oraz placówka medyczna.
W dalszej części osiedle Bańgów.
Teren jest płaski, suchy, utwardzony tłuczniem, miejscowo wybrukowany, ogrodzony nowym ogrodzeniem systemowym typu "betafence" na podmurówce, z przesuwną brama wjazdową.
Dojazd droga asfaltową, dla samochodów ciężarowych TIR-ów bez ograniczeń
Dostępne media: energia elektryczna, woda, kanalizacja deszczowa.
Dogodny plan zagospodarowania przestrzennego PU - tereny usług komercyjnych, składów, magazynów, zakładów produkcyjnych.
Zapraszam do współpracy.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.